https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Órák

Tételek száma: 48

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
DKNY quartz karóra, stopper funkcióval, működik, d: 37 mm
11868.

DKNY quartz karóra, stopper funkcióval, működik, d: 37 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Hublot REPLIKA, quartz, működik, d: 50 mm
11869.

Hublot REPLIKA, quartz, működik, d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Remontoir lovas zsebóra, mechanikus szerkezettel, működik, számlapon apró sérülések, d: 45 mm
11870.

Remontoir lovas zsebóra, mechanikus szerkezettel, működik, számlapon apró sérülések, d: 45 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst stopper, pontosan jár, számlap sérült, sérült, , jelzett, d: 50 mm
11871.

Ezüst stopper, pontosan jár, számlap sérült, sérült, , jelzett, d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
EUR
,
352,94
USD
Ajánlatok száma:
0
ICE watch kvarc karóra, gumi szíjjal. d: 40 mm
11872.

ICE watch kvarc karóra, gumi szíjjal. d: 40 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Marvin női mechanikus, karóra, fém szíjjal, működik, d: 20 mm
11873.

Marvin női mechanikus, karóra, fém szíjjal, működik, d: 20 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
5 db vegyes karóra, Geneva, Casio, Zaria, stb. nagyrészt jár.
11875.

5 db vegyes karóra, Geneva, Casio, Zaria, stb. nagyrészt jár.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Asztali óra. Faragott fa testtel, réz szerkezettel. XX. sz. eleje. Tisztításra szoruló szerkezettel, kulccsal 63 cm sérülésekkel
11876.

Asztali óra. Faragott fa testtel, réz szerkezettel. XX. sz. eleje. Tisztításra szoruló szerkezettel, kulccsal 63 cm sérülésekkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Asztali óra/ vekker, számlapon Garay János, órás és ékszerész Gyula felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm
11878.

Asztali óra/ vekker, számlapon "Garay János, órás és ékszerész Gyula" felirattal, üveglap hiányzik, nem működik, d: 9,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
EUR
,
19,12
USD
Ajánlatok száma:
0
A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap Jelzett, működő, állapotban. Sorozatszám 65091 d:50mm / Silver Glashütte pocket watch
11879.

A. Lange & Söhne Glashütte zsebóra, jelzett szerkezet., jelzett, hibátlan számlap Jelzett, működő, állapotban. Sorozatszám 65091 d:50mm / Silver Glashütte pocket watch

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
EUR
,
823,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm
11880.

Omega ezüsttokos, mechanikus zsebóra, stopperes, kronográfos, pontosan jár, számlap javított, sérült, jelzett számlap, tok és szerkezet, d: 50 mm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
EUR
,
1 176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Vintage Ruhla márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, celuloid ház, analóg kijelzős. Működik, m:9cm
11881.

Vintage Ruhla márkájú ébresztőóra, mechanikus szerkezet, celuloid ház, analóg kijelzős. Működik, m:9cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz