Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 122

Antik emlék váza, antik porcelán és kerámia elemekkel applikálva, jelzett: VA. Korának megfelelő állapotban, 1900 körül, m: 28,5 cm
11673.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Antik osztrák ezüstözött alpakka tányér, alján bécsi kávéház (Wiener Kaffeehaus) monogramos jelzésével és J. L. Hermann Wien gyártói jelzéssel, peremén Weingruber felirattal. XIX. sz. vége körül. Kopott, d: 23,5 cm / Antique Austrian silver-plated Vienna Coffeehouse (Wiener Kaffeehaus) plate, made by J. L. Hermann Wien, in worn condition
11674.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11675.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
11676.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Kínai faragott jáde tubákos szelence, fém nyeles korall kupakkal, m: 7,5 cm
11677.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
13
Kínai tubákos szelence, porcelán, máz alatti kék festéssel, jelzett (Yung Cheng 1723-1735). Kupak nélkül, száján sérült, m: 8,5 cm
11678.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Tibeti istenséget ábrázoló kegytárgy, festett cserép, hátoldalán felirattal, 6,5x5,5 cm
11679.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Tibeti buddhista zarándok miniatűr szentkép, cserép, sérült, 42x32 mm
11680.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tibeti dupla talizmán, festett cserép miniatűr, üvegezett fém keretben, 8,5x5x2 cm
11681.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
11682.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Kulcsos fa ládika. Intarziás 15x12x10 cm
11683.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Fa ládika. XIX. sz. kulccsal 17x8 cm
11684.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft