Gebrüder Hepp ezüstözött alpakka kiöntő, XX. sz. első fele, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500009/Gebruder-Hepp-ezustozott-alpakka-kionto-XX-sz-elso-fele-jelzett-koranak-megfelelo-all~II2735304
2735304
11675
427
5500
Antique
Kikiáltási ár:
5 500 Ft 14,86 EUR , 16,18 USD
Leírás: Gebrüder Hepp ezüstözött alpakka kiöntő, XX. sz. első fele, jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 12 cm
: nagy_andras