8 000 Ft
Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, aranyozott albumélekkel, néhány albumlapon litografált virágos díszítéssel, helyenként kopott, sérült és kissé foltos, 27x22x6,5 cm