Militária

Tételek száma: 123

1944 A honvédelmi miniszter körrendelete az 1914-18. évi világháborús katonai iratok rendezése, az egykorú katonai szolgálati idő, elért rend fokozatok és veszteségek (elesett, meghalt, eltűnt, megsebesült, sérült, megbetegedett, hadifogságba esett) igazolása, nemkülönben az állománytesteknél még hiányzó egykorú katonai anyakönyvi lapok beszerzése céljából. 20p.
13842.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1917 Alkalmatlannak nyilvánított népfölkelők újabb összeírása tárgyában kiadott rendelet nagy méretű plakátja 60x90 cm
13843.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1895 Übersichts-Karte der Dislocation des k.u.k. österr. ung. Heeres und der Landwehren im 1894/95, 1:1500.000, Wien, Freytag & Brendt, szakadt, sérült, 70x91 cm
13844.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1877 Sopron, haszonbéri hirdetés (Subarrendirungs-Kundmachung) a cs. és kir. katona élelmezési raktártól, kétnyelvű, szakadásokkal, ragasztott, 47x30 cm
13845.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13846.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
cca 1950-1960 Magyar Néphadsereg repülőtiszti (őrnagy) zubbony, kabát, jelvényekkel (közte lengyel légierős), vállappal, megkímélt, szép állapotban
13847.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Magyar Néphadsereg katonai csajka, alumínium, kis kopásnyomokkal, 16x14,5x10 cm
13848.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel: Katonaportré, 1942, Bustyaháza, Kárpátalja (Máramaros). Ceruza, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben. 22x16 cm.
13849.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900-1915 Szolgálati időm emlékéül, katonai emléklap, kivágott katona portré fotóval, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 55×40 cm
13850.

cca 1900-1915 "Szolgálati időm emlékéül", katonai emléklap, kivágott katona portré fotóval, foltos. Üvegezett, sérült fakeretben. 55×40 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1940 M. Kir. Kolozsvári IX. Honvéd Hadtest Vezérkari Osztály, illetve M. Kir. 3. Honvéd Kerületi Parancsnok és Vezénylő Tábornok pecsétjével ellátott, kitöltetlen levélpapírok és borítékok (2-2 db)
13851.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13
cca 1920-1940 Katonanövendék, üvegnegatív, 15x10 cm
13852.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1920-1945 Katonai anyagraktár, 18 db albumlapra ragasztott fotó, 6×4 és 8×11,5 cm közötti méretekben
13853.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft