Régi szardíniás villa, jelzett: Berndorf, kopott, h: 16 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500013/Regi-szardinias-villa-jelzett-Berndorf-kopott-h-16-cm~II2731172
2731172
12431
427
Flea Market
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Régi szardíniás villa, jelzett: Berndorf, kopott, h: 16 cm
: karap_norbert