15169.
427. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
cca 1896 [Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás.] (H.n., é.n., 368 p.) Tartalmas, rengeteg fekete-fehér képpel illusztrált album, öt nyelven (magyar, német, francia, angol, orosz). Haránt-alakú modern egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal, az első és az utolsó lapok kissé sérültek, foltosak, az elülső borítón és a lapéleken ázásnyommal, egyébként a lapok nagy része jó állapotban.