15058.
427. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Gellér Ferenc: Debrecen műemléki katasztere 1987. Debrecen, 1987, Piremon. Második, bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, kopott kiadói papír védőborítóban, kihajtható térképpel. Megjelent 3000 példányban.