Történelmi olvasókönyv. III. rész: Az ó-kor történelme. Szerk.: Mika Sándor. Bp., 1908, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 188 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, a borítón kisebb kopásnyomokkal.