16603.
427. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
7 000 Ft
18,92 EUR, 20,59 USD
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Számos fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, időrendi táblázatokkal (mellékletek.) Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, restaurált borító A mellékletek közül két időrendi tábla van meg, melyek ragasztottak