Európa szövete. Egy tizennyolcadik századi Brüsszeli kárpit kortárs parafrázisai. Szerk.: Hegyi Ibolya, Schulcz Katalin. Bp., 2011., Iparművészeti Múzeum - Dobrányi Ildikó Alapítvány. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Megújulás & Renouveaux. A Muráthy-Teleki-Palota és Crédit Lyonnais történetének összefonódása. Bp., 2003., Crédit Lyonnais Bank Magyarország Rt. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1927 Képzőművészet. Művészeti folyóirat. 1927. augusztus. I. évfolyam. 1. szám. Szerk. Gyöngyösi Nándor. A belső címlapon Horthy Miklóssal. A borítón kis szakadással.
Bényi László - Paál. Paál László (1846-1879). Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés , kiadói kopottas egy helyen szakadt papír védőborítóban, de egyébként jó állapotban.
Niilo Valonen: A finnugor népek népművészete. hn., 1978, Otava és Corvina. Ford.: Lehtinen Ildikó. Rácz István fotóival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban. Kiadói
kopottas papír védőborító.
Vegyes könyv tétel: 2db: Művészet 78. Szerk.: Rideg Gábor. Bp., 1979 Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés jó állapotban. Kiadói szakadt, megviselt állapotú papír védőborító; Művészet 79. Szerk.: Bartholy Eszter. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói szakadozott papír védőborító.
N. Skarovszkaja : Naiv művészet a Szovjetunióban. Bp., 1978, Auróra és Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopottas papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.