vitéz Nagy Iván: Öt világrész magyarsága. Kincsestár - A Magyar Szemle Társaság Kis Könyvtára 1. sz. Bp., 1935, Magyar Szemle Társaság, 80 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.