Tétel

Kikiáltási ár:

1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD

Leírás:

Erdélyi Szépmíves Céh 4 kiadványa. Tamási Áron: Szűzmáriás királyfi I-II. köt, Szántó György: Mata-Hari., Makai Sándor: Egyedül., Tabéry Géza: Vértorony II. köt. Kolozsvár,én,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, egy kopott, foltos borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras