Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel gazdago... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500026/Beszelo-hazak-Szerk-Hatvany-Lajos-Gink-Karoly-fenykepeivel-gazdagon-illusztralt-Bp-195~II2729129
2729129
17616
427
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,32 EUR , 4,71 USD
Leírás: Beszélő házak. Szerk.: Hatvany Lajos. Gink Károly fényképeivel gazdagon illusztrált. Bp., 1957., Bibliotheca. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadó kissé kopott félvászon-kötés.
: tg