8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Santhó Miklós (1868-1944): Körmenet, 1931. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Karton alja foltos. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 30x24 cm