Tétel

Kikiáltási ár:

24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD

Leírás:

Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 49x38,5 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pk