12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Für Emil (1967-): A szomszéd néni, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 41×58 cm / Pencil and acrylic on paper, signed, framed