Banksy: Love rat. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW P... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Banksy-Love-rat-Ofszet-litografia-papir-jelzett-a-nyomaton-POW-Printmakingszarazpecsettel~II2734556
2734556
10037
427
Leírás: Banksy: Love rat. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking"szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal. Számozott: 81/150. Képméret: 55x37 cm. Lapméret: 70x50 cm / Numbered, marked
: nagy_andras