Festmények és grafikák Tételek száma: 531
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2650548
10448
427
55000
Szabadi Katalin (1954-): Albatrosz, 2006. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 43x43 cm. 2690032
10449
427
19000
Szabó János (1942-): Horgász. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Vizaulart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Dekoratív, sérült fakeretben. 45x60 cm 2652236
10450
427
Szabó József (1889-1955): Őszi lombok, 1948. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 32,5×50,5 cm. 2707699
10451
427
Szabó Vladimir (1905-1991): Hidi vásár. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 13,5x17,5 cm 2729137
10452
427
17000
Szabó Vladimir (1905-1991): Gyógyító víz. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (69/100). 22x30 cm 2727574
10453
427
14000
Szalay Jenő, működött a XX. sz. első felében: Munkába menet. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 13,5x28,5 cm 2727583
10454
427
14000
Szalay Jenő, működött a XX. sz. első felében: I. világháborús hadifoglyok. Kréta, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 35x27 cm 2734343
10455
427
Szalay Pál (1953-2015): Lovasok. Szén, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán tanulmányrajzok. Hajtva. 70x100 cm 2734349
10456
427
Szalay Pál (1953-2015): Szőke hölgy (erotikus kép). Kollázs, papír. Jelzés nélkül. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 18,5x54 cm 2734394
10457
427
Szalay Pál (1953-2015): Erotikus kép. Kollázs, papír. Jelezve balra lent. Paszpartuban. Kissé vetemedett. 19,5x26 cm. 2693315
10458
427
Szamosvári József (1931-): Táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva). Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült keretben. 60×80 cm 2729384
10459
427
24000
Szántó Sándor (1945-): Szentendre utcarészlet II. Tűzzománc, fém, jelzett a hátoldalán, sérült (repedésekkel), fakeretben, 25×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft