Festmények és grafikák Tételek száma: 531
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2609112
10255
427
70000
Klie Zoltán (1897-1992): Ősz Zebegényben. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Bal felén apró lyukkal. Üvegezett, sérült fa keretben, 37×46,5 cm 2652762
10256
427
Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 32,5×25 cm 2711285
10257
427
19000
Kocsis Árpád (1914-1985): Falu a Bükkben. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x62 cm 2707906
10258
427
55000
Kolbe Mihály (1907-1990): Ligetes ártéri erdő (Mohács, Duna). Szén, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x40 cm. Hátoldalán Antikart (Kosári Aurél), Pécs raglapjával. 2340644
10259
427
Kolosváry Bálint (1928-): Présházak. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 8×19,5 cm 2676688
10260
427
19000
Kovács Attila (1938-2017): 26. program oldal, 1983. Ofszetnyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (55/70), 29,5×21 cm. 2554694
10261
427
600
Kovács Júlia (1924-2007): Alkonyat. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 24x33 cm. 2539747
10262
427
Komlós István (?-?): Őszi táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzés nélkül. Lap széleinél kissé sérült, 47x58 cm 2726361
10263
427
24000
Komáromi-Kacz Endréné (1883-1954): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 49x38,5 cm 2705198
10264
427
Kondor Lajos (1926-2006): Petőfi: Dicsőséges nagyurak. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x19,5 cm 2459098
10265
427
24000
Konecsni György (1908-1970): Csopak.
Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x39 cm 2707526
10267
427
95000
Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft