10544.
427. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
28 000 Ft
Olvashatatlan jelzéssel, szovjet (orosz?) festő: Várrészlet bástyával (Nyizsni?). Olaj, karton, hátoldalán feliratozott és bélyegzővel, fakeretben, 60x40 cm / soviet (russian?) painter, oil on board, signed, framed