Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
8 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Olvashatatlan jelzéssel (keret által takarva, Bar...?), XX. sz. eleje: Pipázó portréja. Olaj, karton, kissé sérült, 30x23 cm. Dekoratív, kissé sérült régi fa keretben.