Olvashatatlan jelzéssel: Cicák. Akvarellel színezett rézkarc, papír, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Cicak-Akvarellel-szinezett-rezkarc-papir-kisse-foltos-lap-szele-~II2729999
2729999
10772
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Cicák. Akvarellel színezett rézkarc, papír, kissé foltos, lap széle sérült, 15×20 cm
: ekb