Olvashatatlan jelzéssel: Alakok (Freskóterv?). Akvarell, papír. Üvegez... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Alakok-Freskoterv-Akvarell-papir-Uvegezett-fakeretben-17C39725-es~II2733541
2733541
10550
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Alakok (Freskóterv?). Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 17×25 és 12x25 cm
: pk