10712.
427. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
4 800 Ft
Olvashatatlan jelzéssel, 1900 körül: Babák népviseletben. Akvarell, ceruza, papír, lap széli apró sérüléssel, kartonra kasírozva. 29×41 cm. Kétoldalas mű, hátoldalán száguldó lovasok, vegyes technika, karton, jelzés nélkül, 31x28 cm.