10614.
427. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
100 Ft
Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.