Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
3 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, XX. sz. első felében működött magyar festő: Zugliget, kilátás a Hármashatár hegy felé. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Hátoldalán feliratozott. 32,5x25 cm