10565.
427. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
16 000 Ft
Bakó Karcsinszkij '93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x40 cm / Signed Bakó Karcsinszkij '93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 28x40 cm