Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2732543
10633
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Schreiner jelzéssel: Színes utca. Olaj, farost, sarkaiban kissé sérült, 38×48 cm 2732866
10634
427
Farkasházy jelzéssel: Városrészlet. Akvarell, papír, 24,5x34 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2732876
10635
427
Rudnay jelzéssel, Goya után: Korsós lány. Olaj, farost. 32x25,5 cm. Dekoratív fakeretben. 2733009
10636
427
14000
Turmayer jelzéssel: Napfényes utca. Olaj, váészon, javított. Dekoratív fakeretben, 50x60 cm 2733050
10637
427
Kondor Béla jelzéssel: A festő. Olaj, kréta, falemez. Kissé sérült fakeretben. 65x50 cm 2733086
10638
427
L Berecz jelzéssel: Női portré. Olaj, farost. Fakeretben, 22,5x18 cm 2733092
10639
427
Vastagh Gy jelzéssel: Bika. Filctoll, papír. Üvegezett fakeretben, 32x48 cm 2733094
10640
427
Uitz jelzéssel: Portré. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 42x29 cm 2733106
10641
427
Uitz jelzéssel: Arckép. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 42x29 cm 2733268
10642
427
Cirill betűs jelzéssel a hátoldalán: Női alak. Vegyes technika, karton. Dekoratív fakeretben, 35x29 cm 2733285
10643
427
Lotz jelzéssel: Szent Lukács Máriát és a kisdedet rajzolja. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 24x36 cm 2733383
10644
427
Gyurkovits jelzéssel: Színes kép. Olaj, farost fakeretben, 41x51 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft