Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2661199
10585
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Csikós L. jelzéssel: Falusi jelenet. Rézkarc, papír, 21,5x15 cm 2607206
10586
427
Gacs Gábor (1930-2019): Horváth Mihály (1809-1878) portréja. Rézkarc, papír, utólagos (?) jelzéssel, 29,5×19 cm 2606953
10587
427
J. Siegert jelzéssel, 2 db grafika: Wolgast-Hafen, 1985 és Am Haff, 1984. Rézkarc, papír. Jelzett. Paszpartuban. 17,5×16 és 16x14 cm 2690583
10588
427
T. Muni jelzéssel (dél-ázsiai alkotó?): Bölcs. Fametszet, kézi merített papír. Jelzett a metszeten 41,5x31,5 cm 2658448
10589
427
Dárdai jelzéssel: Útfélen. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 71×65 cm 2658383
10590
427
17000
Ujváry jelzéssel (jobbra lent): Jelenet. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben, 84×62 cm 2724653
10591
427
Szilágyi jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 65x43,5 cm 2725554
10592
427
M.... Antal jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 60x45 cm 2725550
10593
427
15000
J Tolini jelzéssel: Bájos hölgy. Olaj, vászon, keret nélkül, 50x40cm 2725518
10594
427
Kőváriné jelzéssel: Tó ősszel. Olaj, vászon, jelzett, 35x25 cm 2725521
10595
427
Csendes Ferenc: Virág csendélet. Olaj, karton. Jelzett, üvegezett keretben 42x42 cm 2648513
10596
427
11000
Kiss E. L. jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft