Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2727627
10669
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Ladányi jelzéssel: Szeretők (erotikus grafika). Tus, papír. Paszpartuban. 20,5x29 cm 2727953
10670
427
Munkácsy jelzéssel: Jelenet. Ceruza, papír. Paszpartuban. 33x24 cm 2727961
10671
427
Schönberger jelzéssel: Olvasó nő. Olaj, farost. Fakeretben. 39,5x28 cm 2727971
10672
427
Márffy jelzéssel: Parkban. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 27,5x39,5 cm 2727978
10673
427
Vaszary jelzéssel: Kertben. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, sérült fakeretben. 26,5x35 cm 2727987
10674
427
Scheiber H jelzéssel: Italozó. Szén, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 36x29,5 cm 2728002
10675
427
AM monogram jelzéssel: Geometria, 1993. Olaj, vászon. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív fakeretben. 60x50 cm 2728025
10676
427
14000
Scheiber H jelzéssel: Parkban. Tempera, papír. 59x78 cm. Üvegezett fakeretben. 2728032
10677
427
Barcsay Jenő jelzéssel: Lány virággal. Olaj, farost. 73x61 cm. 2728989
10678
427
C Mak jelzéssel: Birkanyáj pásztorral. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 40x31 cm 2729470
10679
427
SzJ. jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 25x35 cm 2729489
10680
427
Kürti jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. 25x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft