Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 320
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2726433
10657
427
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
BR jelzéssel: Női hátakt. Olaj, vászon. Kissé sérült. Fakeretben. 50×35 cm 2726441
10658
427
Balázs jelzéssel: Portré. Olaj, karton. Fakeretben. 62×40 cm 2726460
10659
427
Börtsök S jelzéssel: Havas táj. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 47×59,5 cm 2727110
10660
427
Benczúr Gy. jelzéssel: Portré. Akvarell, karton. Üvegezett fakeretben. 56x36,5 cm 2727112
10661
427
22000
Ibos (?) Károly jelzéssel, XX. sz. közepe: Táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE. 2727146
10662
427
Sassy jelzéssel: Arckép. Olaj, karton. 33,5x23,5 cm. 2598740
10663
427
Horváth Imre jelzéssel: Téli táj. Vegyes technika, farost. 30x52 cm. Dekoratív, sérült fa keretben. 2727281
10664
427
Futásfalvi Márton Piroska jelzéssel: Enteriőr. Tempera, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 37x46 cm 2727359
10665
427
Nemes Lampérth J 1917 jelzéssel: Városszéle. Tus, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 24,5x22,5 cm. 2727367
10666
427
Joseph Lampérth jelzéssel: Városrészlet. Tus, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 22,5x28,5 cm. 2727457
10667
427
Tihanyi F jelzéssel, Vastagh György után: Pipára gyújtó cigánylány. Olaj, vászon. 70x50,5 cm 2727608
10668
427
Ladányi jelzéssel: Cirkuszi artisták. Tus, papír. Paszpartuban. 20,5x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft