Vychodilova, Olga (1949-): Ex musicis Jeff Arras. Rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500003/Vychodilova-Olga-1949-Ex-musicis-Jeff-Arras-Rezkarc-papir-jelzett-Szamozott-87100-9x~II2728780
2728780
10888
427
Ex libris - small-graphics
Leírás: Vychodilova, Olga (1949-): Ex musicis Jeff Arras. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (87/100). 9x5 cm.
: scanner
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: