Üvegtárgyak Tételek száma: 102
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2715854
11466
426
Glass-objects
Kristály váza, Hibátlan. 26 cm 2715852
11467
426
Glass-objects
Kristály váza, Hibátlan. 18 cm 2715851
11468
426
Glass-objects
Bordó kristály váza, Hibátlan. 25 cm 1297148
11469
426
Glass-objects
Emlék váza (Velence), formába öntött, levonó képes, kopott, jelzés nélkül, m:20 cm 2392279
11470
426
Glass-objects
Kristály váza. Egy-két apró karccal. 23,5 cm 2603851
11471
426
Glass-objects
Parádi, kézzel festett üveg bobonniere. Anyaghibával, kis kopással. d: 13 cm 2604189
11472
426
Glass-objects
Nagy méretű kristály hamutál d: 18 cm 2700220
11473
426
3200
Glass-objects
Cseh design hamutál, üveg, hibátlan, 14x11 cm 2631353
11474
426
100
Glass-objects
Tejüveg mokkás csésze, 5 db, matricásak, kis kopásnyomokkal 2716005
11475
426
Glass-objects
2 db lila kristály váza, egyik fém talppal, Kopásnyomokkal. M: 16-18 cm 2716007
11476
426
Glass-objects
Bohémia üveg kínáló, kopott etikettel jelzett, hibátlan, m: 10 cm, d: 13 cm 2716011
11477
426
Glass-objects
Muranoi kutya, üveg, jelzés nélkül, m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft