cca 1900 Budapest, Szabadságtér fajansz edényalátét. Matricás, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/cca-1900-Budapest-Szabadsagter-fajansz-edenyalatet-Matricas-jelzett-W-kopassokkal-d-~II2716952
2716952
11381
426
Leírás: cca 1900 Budapest, Szabadságtér fajansz edényalátét. Matricás, jelzett (W), kopássokkal. d: 20 cm
: karap_norbert