Zsolnay teás csésze geometrikus art deco mintákkal. Kézzel festett, be... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-teas-csesze-geometrikus-art-deco-mintakkal-Kezzel-festett-belul-aranyozott-minimali~II2704692
2704692
11223
426
Leírás: Zsolnay teás csésze geometrikus art deco mintákkal. Kézzel festett, belül aranyozott, minimális kopással
: nagy_andras