Zsolnay ökörvér mázas akt kagylóval, jelzett, restaurált, ragasztott,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-okorver-mazas-akt-kagyloval-jelzett-restauralt-ragasztott-serult-m-15cm~II2723285
2723285
11220
426
Leírás: Zsolnay ökörvér mázas akt kagylóval, jelzett, restaurált, ragasztott, sérült, m: 15cm
: karap_norbert