Zsolnay eozin mázas, vaddisznós névjegytartó, jelzett, 1930 körül, rag... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-eozin-mazas-vaddisznos-nevjegytarto-jelzett-1930-korul-ragasztott-restauralt-1~II2723281
2723281
11219
426
Leírás: Zsolnay eozin mázas, vaddisznós névjegytartó, jelzett, 1930 körül, ragasztott, restaurált!, 12x16cm
: karap_norbert