Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, smokkás és teás csészealj, 3-3db. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, egyik teás alj hajszáll repedés. D: 111,5-14 cm