Hutschenreuther Luxor porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett, a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hutschenreuther-Luxor-porcelan-leveses-tal-Kezzel-festett-jelzett-apro-kopasnyomokkal-d-20~II2673633
2673633
11351
426
Leírás: Hutschenreuther Luxor porcelán leveses tál. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 20 cm
: karap_norbert