Herendi Bakos Éva bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett: Bakos É... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Bakos-Eva-bonbonier-kezzel-festett-porcelan-jelzett-Bakos-Eva-halvanyan-masszaba-n~II2715559
2715559
11202
426
Leírás: Herendi Bakos Éva bonbonier, kézzel festett porcelán, jelzett: Bakos Éva, halványan masszába nyomott Herend. kopásnyomokkal, 8x10 cm
: karap_norbert