Francia kézzel festett libamájas tálca, jelzett, kopásnyomokkal, 28x15... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Francia-kezzel-festett-libamajas-talca-jelzett-kopasnyomokkal-28x15-cm~II2714402
2714402
11390
426
Leírás: Francia kézzel festett libamájas tálca, jelzett, kopásnyomokkal, 28x15 cm
: nagy_andras