Augarten porcelán kiöntő, jelzett, matricás, kopásokkal 12 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Augarten-porcelan-kionto-jelzett-matricas-kopasokkal-12-cm~II2720476
2720476
11332
426
Leírás: Augarten porcelán kiöntő, jelzett, matricás, kopásokkal 12 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: