Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Aquincumi-esernyos-porcelan-lany-figura-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-m-14-cm~II2719827
2719827
11275
426
Leírás: Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm
: karap_norbert