1942 Német Birodalmi jelzéssel / csésze, porcelán, kopott, jelzett, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/1942-Nemet-Birodalmi-jelzessel-csesze-porcelan-kopott-jelzett-m-6-cm-Third-Reich-porce~II2718231
2718231
11380
426
Leírás: 1942 Német Birodalmi jelzéssel / csésze, porcelán, kopott, jelzett, m: 6 cm / Third Reich (porcelain - Porzellanmanufaktur Friedrich Kaestner)
: karap_norbert