Kovács Éva (1938-): Elmélkedő lány. Mázas kerámia. Jelzett. Apró kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500005/Kovacs-Eva-1938-Elmelkedo-lany-Mazas-keramia-Jelzett-Apro-kopasokkal-m-25-cm~II2713225
2713225
11008
426
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Kovács Éva (1938-): Elmélkedő lány. Mázas kerámia. Jelzett. Apró kopásokkal. m: 25 cm
: karap_norbert