Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 103
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585720
31329
426
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1920. "NSC (Nemzeti Sport Club)" egyoldalas, bronz lemezplakett (59mm) T:2 2372650
31330
426
Numizmatika
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ / II. 1943" Zn emlékérem (49mm) T:1- 2620365
31331
426
2200
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás 2620450
31332
426
Numizmatika
Kallós Ede (1866-1950) 1937-1940. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége 1933" kétoldalas sport díjérmek (3xklf) füllel, hátoldalukon gravírozva T:2 patina 2676864
31333
426
Numizmatika
Lapis András (1942-), Józsa Gábor (1955-) DN "Kyokushin Karate" kétoldalas Br emlékérem T:1,1- patina 2722199
31334
426
Numizmatika
Ligeti Miklós (1871-1944) 1936. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1936" egyoldalas, bronz emlékplakett, hátoldalon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (59x69mm) T:1- 2618518
31335
426
Numizmatika
Matzon Frigyes (1909-1986) 1942. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1932" jelzett Ag emlékérem "ARKANZAS BP." gyártói jelzéssel (0.800/50mm) + "Néhai Dr. Hevesy László Vándordíj védőjének 1942" jelzett Ag lapka (0.800/60x20mm) + "PKTSE" (Pénzintézeti Központ Alkalmazottainak Sportegyesülete) zománcozott címere, együtt fekete márványlapra rögzítve (100x150x19mm) T:1-,2 patina 2716949
31336
426
Numizmatika
Rajki László (1939-) 1983. "Az Év Sportolója - Békés Megyei Népújság" kétoldalas, öntött bronz díjplakett (118mm) T:2 kis paitna 2681289
31337
426
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" bronz emlékplakett (50x62mm) T:2 ü., ph.
HP 2210. 2619750
31338
426
Numizmatika
Renner Kálmán (1927-1994) 1971. "Jubileumi Sportverseny Győr 1271-1971 / M.N.K. Evezős Vidék Bajnoksága" kétoldalas ezüstözött Br sport emlékérem (80mm) T:2 patina, kis ph 2371145
31339
426
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1- 2622966
31340
426
Numizmatika
Szomor László (1908-1980) 1949. "MASZ 1897-1947 / Magyar Atlétikai Szövetség verseny díja - Orsz. mezei cs.b. 1949. 4000m II." kétoldalas fém sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (35mm) T:2- patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft