Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 294
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2653075
30942
426
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1984. "Szombathelyi Képtárépítő Egyesület / Derkovits Gyula" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SH5 2681043
30943
426
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1985. "A XIII. Pártkongresszus tiszteletére" kétoldalas Br plakett (~80mm) T:2 2683863
30944
426
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "DIVI PATER PATRIAE CAESAR AUGUSTUS / PANNONIA KAPTA IX SAVARIA MCMLXXXVIII" bronz emlékérem (29mm) T:1- Adamo SH8 2642495
30945
426
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TICLAUDIUS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAUDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" kétoldalas, jelzett Ag MÉE emlékérem (19,84g) T:1-
Adamo SH9 2683851
30946
426
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TICLAUDIUS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAUDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" bronz emlékérem (29mm) T:1- Adamo SH9 2683850
30947
426
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TICLAUDIUS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAUDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" bronz emlékérem (29mm) T:1- Adamo SH9 2682993
30948
426
Numizmatika
Kovács Dezső (1921-) 1970. "Schréder Rezső / 100 éves a Fémkohászattani Tanszék 1870-1970" bronz emlékérem (55mm) T:1- 2682965
30949
426
Numizmatika
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" egyoldalas hadifém emlékérem (36mm) T:2 patina, ph
HP 2334. 2700568
30950
426
Numizmatika
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (36mm) T:2 lekopott ezüstözés
HP 2334. 2700563
30951
426
Numizmatika
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" egyoldalas hadifém emlékérem (36mm) T:2 kis ph
HP 2334. 2635128
30952
426
Numizmatika
Kutas László (1936-) DN "Lukács György 1885-1971" egyoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (96mm) T:1- Hungary ND "György Lukács 1885-1971" one-sided, cast commemorative medallion in display case. Sign.: László Kutas (96mm) C:AU 2682615
30953
426
Numizmatika
Kutas László (1936-) DN "Mary Poppins" Br névjegyérem (41,5mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft