Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 294
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2660715
31122
426
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
2004. "10 éves a Sony Hungária Kft. 1994-2004 / Sony. Önnel bármire képes" jelzett Ag emlékérem (31,47g/0.999/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., patina 2508142
31123
426
Numizmatika
2005. "Könyves Kálmán Gimnázium 1905-2005 / Mindenünket a művelt, gazdag és szabad hazáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (50mm) T:1-,2 patina 2651965
31124
426
4200
Numizmatika
2005. "Országos Tudományos Diákköri Tanács / II. OMDK SZTE JGYTFK 2005" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph 2720997
31125
426
Numizmatika
2006. "A Politikai Elítéltek Közössége 15. évi fennállásának emlékére - 1991-2006 - Pro Patria PEK - Hűséggel a hazáért" részben zománcozott fém emlékplakett (55x90mm) T:1- 2684253
31126
426
Numizmatika
2008. "Pedagógusok szakszervezete 1918-2008 / Az alapítás kilencven éves jubileuma alkalmából" fém emlékérem (45mm) + Románia DN "Szendrey Alapítvány - Romániai Magyar Pedagógusok Szövetsége - Kiváló Munkáért / Hazádnak rendületlenül" bronz érdemérem fül nélkül (35mm) T:1- kis ph. 2676989
31127
426
Numizmatika
2010. "Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem - Szeged - MDCCCLXXII / 50 éves orvostalálkozó emlékére 1960-2010 - SZTE" Br emlékérem (60mm) T: 2 2508129
31128
426
Numizmatika
2013. "Budapest 2013" egyoldalas, öntött Br emlékérem (61mm) T:2 karc 2681584
31129
426
Numizmatika
2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490 / A koronázás 555. évfordulója" kétoldalas aranyozott Cu-Ni emlékérem, peremen jelzett "00836/20000" sorszámmal, kapszulában (33mm) T:BU ujjlenyomat 2135228
31130
426
Numizmatika
DN "Balassagyarmat" Br emlékérem (32mm) + Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- 2681516
31131
426
Numizmatika
DN "Barcs" ezüstözött Br emlékérem dísztokban. Szign.: BA (42,5mm) T:1- patina 2657981
31132
426
Numizmatika
DN "Békéscsabai Evangélikus Gimnázium" egyoldalas Br plakett (100mm) T:1- kis patina 2658002
31133
426
Numizmatika
DN "Erdei Ökumenikus Istentiszteleti hely - Mátrafüred" egyoldalas Br plakett (90mm) T:2 patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft