Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 294
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2679810
30978
426
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lőrincz István (1901-1985) 1947. "Házasságkötésünk emlékére" kétoldalas, bronz emlékérem, hátoldalon gravírozva (50mm) T:1-,2 2616588
30979
426
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1937. "Dr. Radnai Béla negyedszázados rendszeralkotói jubileuma" kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:1-,2 patina, kis ph /
Hungary 1937. "Dr. Béla Radnai's quarter-century anniversary of system design" two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (65mm) C:AU,XF patina, small edge error 2634370
30980
426
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph
Hungary 1971. "The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971" two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:XF small edge error 2719555
30981
426
Numizmatika
Markup Béla (1873-1952) 1925. "Jókai Centenárium 1825-1925" bronz plakett (226x138mm) felakasztható fatáblára csavarozva (287x192mm) T:2 2719076
30982
426
Numizmatika
Maugsch Gyula (1882-1945) 1929. "Apponyi Albert" egyoldalas, öntött bronz plakett hátlapon akasztóval (184x129mm) T:2 patina / Hungary 1929. "Albert Apponyi" one-sided, cast bronze plaque with wall hanger on backside (184x129mm) C:XF patina 2693966
30983
426
Numizmatika
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1968. "Rozsnyay Mátyás 1831-1895" egyoldalas, öntött bronz plakett (91mm) T:1- 2682859
30984
426
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) 1909. "Francesco Ferrer emlékére" egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1- HP 3691. 2616168
30985
426
Numizmatika
Murányi Gyula (1881-1920) ~1910. "Lukács László" jogász, bányatulajdonos, politikus. Kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 patina, ph /
Hungary ~1910. "László Lukács" lawyer, mine owner, politician. Two-sided Br commemorative medallion. Sign.:Gyula Murányi (1881-1920) (60mm) C:XF patina, edge error
HP.: 3692. 2681610
30986
426
Numizmatika
Nagy Előd (1942- ) 2007. "Tóth Lajos 1948-2006" egyoldalas, öntött bronz plakett (~115mm) T:1- 2679692
30987
426
Numizmatika
Nagy István (1920-) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
Adamo PS2 2681559
30988
426
Numizmatika
Nagy István János (1938- ) 1992. "Gróf Teleki Pál - Magyarország főcserkésze / Bízzunk a munka erejében - 1992. június" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (64mm) T:1- 2116103
30989
426
Numizmatika
Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo NH9 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft